Ovoce pro pečení a zdobení

DolceFrutta Selezione je produkt určený především k pečení, ale také k dekoraci. Jedná se o čerstvé výběrové ovoce konzervované semikandováním, které si zachová své vlastnosti. Při pečení nedochází k deformaci a je možné ho i zamražovat. Vhodný pro použití na koláče, bublaniny a do ovocných dortů.

 

Nejprodávanější

846
114018461140
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • dolcefrutta lesníovoce Novinka Tip Kód: CEDFFORES
  Objednáno

  DolceFrutta Ice Cream lesní ovoce je ideální k přidání stejného druhu zmrzliny nebo jogurtu, nebo jako čerstvé ovoce, které dodává chuť a zdobí se uvnitř nebo vně vašeho semifredda nebo pěny. Vysoké procento ovoce (80%), nízký obsah cukru (45 ° Brix) a sirup plný chuti jsou vítěznými vlastnostmi řady Dolcefrutta Ice Cream Selection. Čerstvé ovoce, které bylo dobře zpracováno, zachováno neporušené a nezměněné v chuti a barvě, zvýší autentičnost vašich produktů a umožní vám jedinečné obohacení zmrzliny.


  846 Kč
  Značka: Cesarin Záruka: 1 rok
 • dolcefrutta jahoda Novinka Tip Kód: CEDFSTRAW
  Objednáno

  DolceFrutta Ice Cream malé jahůdky je ideální k přidání stejného druhu zmrzliny nebo jogurtu, nebo jako čerstvé ovoce, které dodává chuť a zdobí se uvnitř nebo vně vašeho semifredda nebo pěny. Vysoké procento ovoce (80%), nízký obsah cukru (45 ° Brix) a sirup plný chuti jsou vítěznými vlastnostmi řady Dolcefrutta Ice Cream Selection. Čerstvé ovoce, které bylo dobře zpracováno, zachováno neporušené a nezměněné v chuti a barvě, zvýší autentičnost vašich produktů a umožní vám jedinečné obohacení zmrzliny.


  1 140 Kč
  Značka: Cesarin Záruka: 1 rok

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.